Haber

‘Yoğun’ egzersizini paylaşan ve bir nevi vücut gösterisi yapan Murat Dalkılıç’ın yorumları güldürdü!

Murat Dalkılıç’ın sosyal medya hesabından paylaştığı ‘yoğun’ spor, sosyal medya kullanıcılarının ağına düştü. ?Detaylar?

Aşk listesi oldukça uzun olan Murat Dalkılıç’ın, yıllar önce Merve Boluğur ile evli olduğu dönemden bu yana aktif özel hayatını konuşuyoruz.

Hemen hemen her ünlünün yakın arkadaşı olması, çapkınlığının herkese yayılması, ilginç açıklamaları ve hit şarkılarıyla merak edilen ünlülerden biridir.

Hatırlarsanız Merve Boluğur’un ardından Hande Erçel’le, ardından Sitare Akbaş’la ve birkaç isimsiz güzelle uzun süredir devam eden ilişkisiyle gündeme gelen Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde 24 yaşındaki yeni sevgilisi Edda ile de gündeme gelmişti. yaşında.

Murat Dalkılıç’ın müzisyen olmak isteyen kız arkadaşı için Londra’da müzik stüdyosu açmayı planladığı, hatta evliliğin yaklaştığı iddia edildi.

Son dönemde dikkatleri üzerine çeken müzisyen Murat Dalkılıç, geçtiğimiz günlerde spor programını gösteren bir görsel paylaştı ?

Bazıları ünlü müzisyenin boyuna gönderme yaparken, bazıları da “Emekleriniz için teşekkür ederiz!” dedi. dedi, diğerleri ise sporun yoğunluğunu analiz etti. ?

1. Ama kesin olan bir şey var: Dalkılıç’ın “Biraz da spor…” şeklindeki spor programı sosyal medya kullanıcılarını çok güldürdü! Bakalım kim ne söylemiş!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. Peki ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

selcuk-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu